İngiltere Basketbol Ligi İptal Edildi!

mega

Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve tüm dünyada etkili olan koronavirüs nedeniyle neredeyse dünya durma noktasına geldi.
Koronavirüs tedbirleri kapsamında dünyada birçok önlem alındı. Önlemler kapsamında bazı ligler ertelendi, bazı ligler sona erdi. Covid-18 salgını nedeniyle İngiltere ağır darbe aldı. Son dakika haberlerine göre İngiltere de basketbol ligi iptal edildiği duyuruldu.
Lig 2020-2021 sezonu ile devam edilecek.

youwin
Ligi'nde mükemmel heyecan yüksek hızda sürmektedir.Bugün oynanacak karşılaşmalardan biri de arasında oynanacak. Bugün saatin de başayacak karşılaşma için hazır bulunan 3 alternatif kanallarımızdan faydalanabilirsiniz. Mücadele hakkındaki tahmin ve düşüncelerinizi ana sayfanın sağ tarafında bulunan sohbet kısmında özgürce paylaşabilirsiniz. Mücadeleyi izlerken liste kısmından diğer karşılaşmaları da göz gezdirebilirsiniz. Canlı olarak yayınlayacağımız bu maç için güncel oranlarına ve dataylarına kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Hepinizin aklında tek soru; maçı hangi kanalda canlı yayınlanıyor? Yıllara göğüs gerdiğimiz justin tv ekibi olarak sizin için bu yayını parasız şekilde sunmaktayız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*