TFF COVID-19 Yönergelerini Açıkladı

mega

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 29 Mayıs’ta 2019-2020 futbol sezonunun geri kalanı için koronavirüs pandemisinin ortasında yönergeler yayınladı .

Yeni talimatlar , ülkedeki futbol Haziran ayında devam edeceğinden , Türkiye’nin en iyi iki futbol bölümü ve Türkiye Kupası maçlarına uygulanacak .

Ülkedeki futbol, ​​COVID-19 nedeniyle Mart ayında askıya alınmıştı.

Talimatlara göre, maçlar kapalı kapılar ardında oynanacak.

Takımların maç başına beş oyuncu değişikliği yapmasına izin verilecek ve eleme maçında uzatmalarda ilave oyuncu değişikliği yapılacak.

Koronavirüs nedeniyle herhangi bir takımdan uygun oyuncu sayısı 14’ün altına düşerse, takımın maçı ertelenir.

Oyuncular ve tezgahtaki personel birbirleri arasında iki koltuk boş bırakmalı ve 37 derece veya daha yüksek sıcaklıktaki herkesin stadyumlara girmesine izin verilmeyecektir.

Yedek oyuncuların koruyucu maske takması gerekecek ve kimsenin maskesiz maçlara katılmasına izin verilmeyecek.

youwin
Ligi'nde mükemmel heyecan yüksek hızda sürmektedir.Bugün oynanacak karşılaşmalardan biri de arasında oynanacak. Bugün saatin de başayacak karşılaşma için hazır bulunan 3 alternatif kanallarımızdan faydalanabilirsiniz. Mücadele hakkındaki tahmin ve düşüncelerinizi ana sayfanın sağ tarafında bulunan sohbet kısmında özgürce paylaşabilirsiniz. Mücadeleyi izlerken liste kısmından diğer karşılaşmaları da göz gezdirebilirsiniz. Canlı olarak yayınlayacağımız bu maç için güncel oranlarına ve dataylarına kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Hepinizin aklında tek soru; maçı hangi kanalda canlı yayınlanıyor? Yıllara göğüs gerdiğimiz justin tv ekibi olarak sizin için bu yayını parasız şekilde sunmaktayız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*